Low Price Waste Cloth Foam Crusher
| Place of Origin |
Shandong, China (Mainland) |
| Brand Name |
LD |
| Certification |
ISO 9001, CE Certificate |
| Model Number |
Low Price Waste Cloth Foam Crusher |
| Min.Order Quantity |
1 Set |
Product Details
| Condition | New |
| Place of Origin | Shandong, China (Mainland)+0086 15764119982 |
| Brand Name | LD |
| Model Number | GG |
| Use | Waste Plastic Crusher |
| Plastic Type | PP/PE |
| Shaft Design | Single |
| Power | 15.5KW |
| Capacity | 100-400KG/H |
| Voltage | 380V/50Hz/3Phase |
| Power(W) | 15.5KW |
| Dimension(L*W*H) | 3200*1000*1150mm |
| Weight | 900kg |
| Certification | CE ISO |
| After-sales Service Provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | Low Price Waste Cloth Foam Crusher |
Company Profile
| Worktime |
9:00-18:00 |
| Phone |
86-05331-85064683 |
| Fax |
86-05331-85064683 |