Factory Supply Dierct Flat-die Series Pellet Machine Price on Sale
| Place of Origin |
Shandong, China (Mainland) |
| Brand Name |
LD |
| Certification |
ISO 9001, CE Certificate |
| Model Number |
Factory Supply Dierct Flat-die Series Pellet Machine Price on Sale |
| Min.Order Quantity |
1 Set |
Product Details
| Condition | New |
| Place of Origin | Shandong, China (Mainland)+0086 15764119982 |
| Brand Name | LD |
| Model Number | GGKL-120B |
| Voltage | 220V/380V |
| Power(W) | 3kw |
| Dimension(L*W*H) | 75*35*65mm |
| Weight | 100kg |
| Certification | CE ISO |
| Warranty | One Year, 12 Months |
| After-sales Service Provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Product name | Flat-die Series Pellet Machine |
| Die specifications | 2.5-10mm |
| Dia of flat platform | 120mm |
| Capacity | 60-100kg/h |
| Service | 24 Hours on Line |
| After-sale service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Usage | Making pellet |
| Package | Wooden cases |
| Supply country | China |
Company Profile
| Worktime |
9:00-18:00 |
| Phone |
86-05331-85064683 |
| Fax |
86-05331-85064683 |