Animal Feed Crusher Mixer Hammer Mill
| Place of Origin |
Shandong, China (Mainland) |
| Brand Name |
LD |
| Certification |
ISO 9001, CE Certificate |
| Model Number |
Animal Feed Crusher Mixer Hammer Mill |
| Min.Order Quantity |
1 Set |
Product Details
| Condition | New |
| Place of Origin | Shandong, China (Mainland)+0086 15764119982 |
| Brand Name | LD |
| Model Number | 9GG-50-40 |
| Type | Mill Machine |
| Voltage | 220V/380V |
| Power(W) | 22kw |
| Dimension(L*W*H) | 1000*1000*600mm |
| Weight | 50 kg |
| Certification | CE ISO |
| Warranty | One Year, 12 Months |
| After-sales Service Provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Product name | Rice Husk Hammer Miller |
| Capacity | 3000-5000kg/h |
| Thickness of steel plate | 6.0 |
| Service | 24 Hours Online |
Company Profile
| Worktime |
9:00-18:00 |
| Phone |
86-05331-85064683 |
| Fax |
86-05331-85064683 |