Widely-used Coffee beans Rice huller sheller machine
| Place of Origin |
Shandong, China (Mainland) |
| Brand Name |
LD |
| Certification |
ISO 9001, CE Certificate |
| Model Number |
Widely-used Coffee beans Rice huller sheller machine |
| Min.Order Quantity |
1 Set |
Product Details
| Condition | New |
| Type | Agriculture Machine |
| Use | huller |
| Production Capacity | 1000-1300kg/h |
| Place of Origin | Shandong, China (Mainland)+0086 15764119982 |
| Brand Name | LD |
| Model Number | GGSB-30 |
| Voltage | 380V |
| Power(W) | 15KW |
| Dimension(L*W*H) | 970*760*1730MM |
| Weight | 230KG |
| Certification | CE |
| Warranty | 1 year |
| After-sales Service Provided | Engineers available to service machinery overseas |
| machine name | Widely-used Coffee beans Rice huller sheller machine |
| Application | rice, coffee beans, |
| Function | Heepseed |
| Capacity | 1000-1300kg/h |
| Power | 15KW |
| we promise | we promise good quality |
| warrranty | 1 year |
| machine 1 | Coffee beansn huller machine |
| machine 2 | Rice huller |
| machine 3 | Rice sheller machine |
Company Profile
| Worktime |
9:00-18:00 |
| Phone |
86-05331-85064683 |
| Fax |
86-05331-85064683 |