High Quality Electric Cacao Beans Hulling Machine Cacao Beans Husking Machine
| Place of Origin |
Shandong, China (Mainland) |
| Brand Name |
LD |
| Certification |
ISO 9001, CE Certificate |
| Model Number |
High Quality Electric Cacao Beans Hulling Machine Cacao Beans Husking Machine |
| Min.Order Quantity |
1 Set |
Product Details
| Condition | New |
| Type | Agriculture Machine |
| Use | Shelling |
| Production Capacity | 400-500kg/h |
| Place of Origin | Shandong, China (Mainland)+0086 15764119982 |
| Brand Name | LD |
| Model Number | GG |
| Voltage | 220V/380V |
| Power(W) | 2.2kw |
| Dimension(L*W*H) | 500*500*1020mm |
| Weight | 100kg |
| Certification | Ce Certification |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | Cacao Beans Hulling Machine |
Company Profile
| Worktime |
9:00-18:00 |
| Phone |
86-05331-85064683 |
| Fax |
86-05331-85064683 |