Hay and straw baler machine|Pine straw baler|Hot sale straw baler
| Place of Origin |
Shandong, China (Mainland) |
| Brand Name |
LD |
| Certification |
ISO 9001, CE Certificate |
| Model Number |
Hay and straw baler machine|Pine straw baler|Hot sale straw baler |
| Min.Order Quantity |
1 Set |
Product Details
| Type | Round Baler |
| Operating Speed | 1-1.5 m/s |
| Condition | New |
| Place of Origin | Shandong, China (Mainland)+0086 15764119982 |
| Brand Name | LD |
| Model Number | GG-8050 |
| Application | round baler |
| Dimension(L*W*H) | 1200*1070*1160mm |
| Weight | 520 kg |
| Certification | CE |
| Warranty | 1 YEAR |
| quality | superior |
Company Profile
| Worktime |
9:00-18:00 |
| Phone |
86-05331-85064683 |
| Fax |
86-05331-85064683 |