Lowest price high definition Homemade soybean oil press machine
| Place of Origin |
Shandong, China (Mainland) |
| Brand Name |
LD |
| Certification |
ISO 9001, CE Certificate |
| Model Number |
Lowest price high definition Homemade soybean oil press machine |
| Min.Order Quantity |
1 Set |
Product Details
| Condition | New |
| Usage | Sunflower Oil |
| Type | Homemade soybean oil press |
| Automatic Grade | Automatic |
| Place of Origin | Shandong, China (Mainland)+0086 15764119982 |
| Brand Name | LD |
| Model Number | GGYL-120A |
| Voltage | 220V/380V |
| Power(W) | 11 |
| Dimension(L*W*H) | 2200*1650*1750mm |
| Weight | 1400kg |
| After-sales Service Provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Name | Homemade soybean oil press |
| Screw diameter | 120mm |
Company Profile
| Worktime |
9:00-18:00 |
| Phone |
86-05331-85064683 |
| Fax |
86-05331-85064683 |