CE Approved Commercial Pack Machine For Sale
| Place of Origin |
Shandong, China (Mainland) |
| Brand Name |
LD |
| Certification |
ISO 9001, CE Certificate |
| Model Number |
CE Approved Commercial Pack Machine For Sale |
| Min.Order Quantity |
1 Set |
Product Details
| Type | Other |
| Condition | New |
| Application | Food |
| Packaging Type | Bags, Pouch |
| Packaging Material | Plastic |
| Automatic Grade | Automatic |
| Driven Type | Electric |
| Voltage | 220V |
| Power | 2500W |
| Place of Origin | Shandong, China (Mainland)+0086 15764119982 |
| Brand Name | LD |
| Model Number | GG-350 |
| Weight | 480kg |
| Dimension(L*W*H) | 820x900x1980mm |
| Certification | CE |
| After-sales Service Provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Packing Speed | 30-60 Bags/min |
Company Profile
| Worktime |
9:00-18:00 |
| Phone |
86-05331-85064683 |
| Fax |
86-05331-85064683 |