International Food Dehydration Equipment --CE
| Place of Origin |
Shandong, China (Mainland) |
| Brand Name |
LD, LD |
| Min.Order Quantity |
1 Set/Sets |
| Price |
US $8,000 - 100,000/ Set |
| Payment Terms |
paypal,UnionPay, Visa/MasterCard, Amex, Discover,T/T |
Product Details
| Place of Origin | Shandong, China (Mainland) |
| Brand Name | LD, LD |
| Model Number | TL-20, TL |
| Type | food,herb,tea dryer, Dryer,Sterilizer |
| After-sales Service Provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Voltage | 110v-440v |
| Power | 10kw-300kw |
| Weight | 200Kg-8000kg |
| Frequency | 50Hz-60Hz |
| Heating | Electricity |
| Dimension(L*W*H) | (6000~25000)*(850~2000)*1750mm or different |
Company Profile
| Worktime |
9:00-18:00 |
| Phone |
86-05331-85064683 |
| Fax |
86-05331-85064683 |